Westport Brassiere

Like a get away.

“Bir İngiliz pub’ı ile Fransız bistrosu kombinasyonu dekorasyonu olan Westport’un menüsü ise, gastro-pub seviyesinde hazırlanıp sunulan, dünya mutfağı lezzetlerden oluşuyor. Başlangıçlardan kızarmış karides toplu ve kavrulmuş bademli Watercress Soup, panelenmiş karides kabak, kalamardan oluşan Seafood Tempura denenmesi gerekenlerden.”
Müdavim.com

İmza Kokteyller

Westport’ta Afterwork partiler

Dünya Mutfağından Seçkin Lezzetler

Detay

132 metrekare kapalı, 220 metrekare açık alana sahip; alacarte servis şeklinde Dünya mutfağından seçkin lezzetler sunan restoranımız Westport’ta, Afterwork partiler ve benzeri etkinliklere ev sahipliği yapılmaktadır.

01.

Konsept

Haftanın 7 günü hizmet veren Westport, gün içinde buluşma noktası olarak belirlenecek bir restoran-bar, akşam saatlerinde ise hareketli bir eğlence mekanına dönüşüyor.

02.

Performans

Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik performansları ile hem eğlencenin ritmini hem de masaları yükseltiyoruz. Aradığınız eğlenceyi rahatça deneyimleme fırsatını Westport’ta bulacaksınız!

03.

Lezzet

Dünya mutfağından aranılan çoğu lezzeti bünyesinde bulunduran Westpost’ta; imza kokteyller ve özel şeflerin hazırladığı benzersiz tabaklarla damaklarınıza da şenlik yaşatabilirsiniz.

Rezervasyon için

+902169990797

WESTPORT ATAŞEHİR

Barbaros, Halk Cd. No:85, 34746 Ataşehir/İstanbul