Wynhouse İstanbul‘a
Hoşgeldiniz.

Şehrin en yeni sosyal yaşam merkezi Wynhouse İstanbul, kurumsal ve sosyal ihtiyaçlarınızı karşılamak için 2021 yılı Ocak ayından itibaren Ataşehir’de 20 bin metrekare alanda hizmet vermektedir.

Wynhouse İstanbul, şehrin merkezinde, Anadolu Yakası’nın en gözde ilçesi Ataşehir’de yer almaktadır. Tesisimiz Ataşehir metrosuna 10 dakika, Asya ve Avrupa’yı deniz tabanından karayoluyla birleştiren Avrasya Tüneli’ne ise 15 dakika mesafededir.

Wyngarden

1392 m² açık alana yayılmış, mavi ve yeşilin uyumunu yakalayabileceğiniz WynGarden‘da 600 kişiye kadar yemekli, 900 kişiye kadar kokteyl düzen davetler verilebilmektedir. Barbekü partilerinin, pikniklerin ve outdoor aktivitelerin vazgeçilmez mekanı haline gelen WynGarden’da şehrin merkezinde doğayla iç içe ortamda takım aktivitelerinin tadını çıkartabilirsiniz.

2

Şehrin Merkezinde Doğayla İç İçe

3

Sonsuzluğu Simgeleyen Mavinin Huzuru

Poolside

800 kişi yemekli davet ve 1200 kişi kokteyl kapasitesine sahip havuz başı alanımız Poolside, 1400 metrekare alana sahiptir. Sonsuzluğu simgeleyen mavinin huzur dolu ambiyansında sizi ve değerli misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Westport

132 metrekare kapalı, 220 metrekare açık alana sahip Alacarte servis şeklinde Dünya mutfağından seçkin lezzetler sunan restoranımız Westport’ta Afterwork partiler vebenzeri etkinlikle ev sahipliği yapılmaktadır.

PHOTO-2021-06-08-13-11-50

Dünya Mutfağından Seçkin Lezzetler

PHOTO-2021-01-25-17-38-01 2

Brave, Strong, Limitless.

Shape Club

Ataşehir ve çevresi için özel tasarlanan Shape Club spor kompleksi, her hayalinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz seçkin bir dünya sunuyor. Son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış tesisimizde Fitness salonu, açık & kapalı havuzlar, tenis kortları, pilates stüdyoları, basketbol sahası, squash sahası, Fight Club, Crossfit stüdyosu ve Cycle stüdyosu bulunmaktadır.

Petrichor Spa

Petrichor Spa’da yaşayacağınız her an, gökyüzü ve suyun sunduğu yaşam enerjisi ve mavinin tazeleyici etkisiyle masallara yakışır bir deneyime dönüşecek. Petrichor Spa’da uzman Uzakdoğulu terapistler tarafından gerçekleştirilen masaj çeşitleri, Türk hamamı, sauna, buhar odası, organik bakımlar ve vücut peeling’leri sunulmaktadır.

PHOTO-2022-10-18-20-44-58

Renev Your Inner